Brandsprutor och spett

Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRANDSPRUTOR, 2 st, SPETT, 1800-tal, koppar, mässing och järn, handtag i trä, ena brandsprutan märkt Delsbo 1884
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, slitage

320936

2015-07-23