Glaskaraffer
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 6 st., glas, 1900-tal, delvis med slipad dekor, alla med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Delvis invändigt med kalkrester, proppar med nagg
320937
2015-07-23