Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOSEF FRANK, tevagn, firma Svenskt Tenn, modellnummer 470, formgiven 1937, två olika stora hyllplan, höjd ca 61, 79x45 resp 60x45 cm
Slitage. mindre repor
320938
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här