Tevagn Josef Frank för firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, tevagn, firma Svenskt Tenn, modellnummer 470, formgiven 1937, två olika stora hyllplan, höjd ca 61, 79x45 resp 60x45 cm

Slitage. mindre repor

320938

2015-07-23