Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 5 st., glas, 1800-tal, 2 med hantag, delvis med slipad dekor, alla med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Smärre kalkrester invändigt
320940
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här