Glaskaraffer

Glaskaraffer
Glaskaraffer
Glaskaraffer
Glaskaraffer
Glaskaraffer
Glaskaraffer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 5 st., glas, 1800-tal, 2 med hantag, delvis med slipad dekor, alla med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Smärre kalkrester invändigt

320940

2015-07-23