Glaskaraffer, vas och shaker
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER 2 st., VAS, SHAKER, glas, 1800-tal, delvis med slipad dekor, karaffer med propp, höjd ca 19-25 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Shaker med skador, karaff med spricka, kalkrester, nagg
320941
2015-07-23