Porslinskoppar

Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar
Porslinskoppar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHOKLAD- OCH KAFFEKOPPAR, totalt 14 st., porslin, 1800-tal, delvis med målad dekor, olika modeller, fat medföljer
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar, sprickor, fat medföljer

320943

2015-07-23