Björn Lindroth färglitografi

Björn Lindroth färglitografi
Björn Lindroth färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Segelbåt, signerad, färglitografi, épreuve d´artiste, 48x71 cm

320944

2015-07-23