Träskåp lykta spegel och brevlåda

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BREVLÅDA, SKÅP, STALLYKTA, SPEGEL, 18/1900-tal, stallykta med ljusstake i mässing, brevlåda i plåt etikettmärkt Carl Lunds Fabrik Malmö, nyckel finns, skåpets höjd ca 51 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage, skador

320950

2015-07-23