Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODEPLANSCHER, (10),1800/1900-tal, varierande mått, i passepartout, oramade,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Fläckar
320954
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här