Modeplanscher 18/1900-tal

Modeplanscher 18/1900-tal
Modeplanscher 18/1900-tal
Modeplanscher 18/1900-tal
Modeplanscher 18/1900-tal
Modeplanscher 18/1900-tal
Modeplanscher 18/1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODEPLANSCHER, (10),1800/1900-tal, varierande mått, i passepartout, oramade,
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Fläckar

320954

2015-07-23