Lennart Rosensohn blandteknik
2015-07-23
320955
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENNART ROSENSOHN (1918-1994): "Kötthandlare", signerad och daterad Rosensohn -85, blandteknik, ca 16x14,5 cm