Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TESPINDEL, KLÄDBORSTE, SKÅL på trefot, silver, 1800-tal, delvis med svarvade trähantag, klädborste med gravyr
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
Skador, lagningar
320956
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här