Silverskål, tesil och klädborste

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TESPINDEL, KLÄDBORSTE, SKÅL på trefot, silver, 1800-tal, delvis med svarvade trähantag, klädborste med gravyr
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Skador, lagningar

320956

2015-07-23