Silverljusstakar

Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar
Silverljusstakar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Markströms, Uppsala 1960-tal, pärlstavsdekor, oktagonala skaft, höjd 19 cm

Bruksslitage

320957

2015-08-28