Stig Danielsson

Stig Danielsson
Stig Danielsson
Stig Danielsson
Stig Danielsson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG DANIELSSON (1935-2012): "Grönsaker", monogramsignerad och daterad -61, teckning, ca 18x21 cm

320960

2015-07-23