Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAM, 1900-tal, bemålad och förgylld, innermått 42,5x36 cm, yttermått 59x53 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm
320963
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här