Ram 1900-tal

Ram 1900-tal
Ram 1900-tal
Ram 1900-tal
Ram 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, 1900-tal, bemålad och förgylld, innermått 42,5x36 cm, yttermått 59x53 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

320963

2015-07-23