Lampor

Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor
Lampor

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FOTOGENLAMPOR, 3 st., 1900-tal, mässingsfot, delvis med polykromt bemålad keramik, två elektriferade, höjd utan kupor ca 24-32 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Två saknar brännarglas, en utan kupa, skador

320964

2015-07-23