Skålar Kina
2015-07-23
320976
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅLAR, 7 st, 18/1900-tal, porslin, Kina, 4.5-6,5 cm,
1 med spricka, 1 med nagg, tillverkningsdefekt