Fredrik Rohde oljemålning

Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Människa och kor, monogramsignerad och daterad FR -75, olja på duk, ca 50 x 58 cm

320977

2015-07-23