Gustav Arne oljemålning

Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning
Gustav Arne oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Gård sommarkväll Viken", signerad G Arne samt daterad 1961, olja på duk, ca 31x110 cm

Kuntoraportti

320978

Päivämäärä:

2015-07-23