Gustav Arne oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Gård sommarkväll Viken", signerad G Arne samt daterad 1961, olja på duk, ca 31x110 cm
Kuntoraportti
320978
Päivämäärä:
2015-07-23