Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Kor i landskap vid havet", monogramsignerad och daterad FR -75/74, olja på duk, ca 51 x 61 cm
320979
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här