Fredrik Rohde oljemålning

Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FREDRIK ROHDE (1925-2015): "Kor i landskap vid havet", monogramsignerad och daterad FR -75/74, olja på duk, ca 51 x 61 cm

320979

2015-07-23