Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FREDRIK ROHDE (1925-2015): Utan titel, monogramsignerad och daterad FR -74, olja på pannå, ca 20 x 26 cm
320980
2015-07-23
Gör en kostnadsfri värdering här