Fredrik Rohde oljemålning

Fredrik Rohde oljemålning
Fredrik Rohde oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FREDRIK ROHDE (1925-2015): Utan titel, monogramsignerad och daterad FR -74, olja på pannå, ca 20 x 26 cm

Zustandsbeschreibung

320980

2015-07-23