Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FREDRIK ROHDE (1925-2015): Utan titel, monogramsignerad och daterad FR -74, olja på pannå, ca 20 x 26 cm
Zustandsbeschreibung
320980
2015-07-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner