Parit kuriosa

Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa
Parit kuriosa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORKSKRUVAR, BREVKNIVAR, SKRIN, DOSOR, SIGILLSTAMPAR, 18/1900-tal, en brevkniv i silver, skrin daterat 1940
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

320993

2015-07-23