Yrjö Edelmann Royal parcel
Closed
2015-07-31
321000
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm, oramad