Parti kuriosa

Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa
Parti kuriosa

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUDDHA HUVUD, SKULPTURER, ASK, FAT, KOPPAR, 18/1900-tal
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Slitage och skador

321002

2015-07-23