Lena Linderholm Livets fröjder

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad

321007

2015-07-23