Carl Locher oljemålning med skagenmotiv

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL LOCHER (Danmark, 1851-1915): Kustbild från Skagen, signerad Carl Locher Skagen, olja på duk, 33x51 cm

smärre färgbortfall längs ramen

321010

2015-07-23