Jockum Nordström Every neighbour is a customer

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 183/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm, oramad

321022

2015-07-31