Lena Linderholm Livets fröjder
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm, oramad
Kuntoraportti
321028
Päivämäärä:
2015-07-31