Erik Hedberg oljemålning

Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning
Erik Hedberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ERIK HEDBERG (1868-1959): Fors, signerad och daterad Erik Hedberg -41, olja på duk, 54x67 cm

Zustandsbeschreibung

321034

2015-07-24