Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ERIK HEDBERG (1868-1959): Fors, signerad och daterad Erik Hedberg -41, olja på duk, 54x67 cm
Zustandsbeschreibung
321034
2015-07-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner