Skåp, 1800-tal

Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal
Skåp, 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, fransk typ, 1800-tal, boullearbete, dekorbeslag i mässing, höjd 104, 112x41 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, skador, bit av bortfallen dekor medföljer

321036

2015-07-24