Fernandez Arman litografi
2015-07-24
321040
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): komposition, färglitografi, numrerad 143/200, bildyta ca 61x46