Frank Björklund olja på pannå
2015-07-24
321041
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FRANK BJÖRKLUND (samtida), "Matsmältning", signerad a tergo Frank Björklund, olja på pannå, ca 41x25 cm