Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-talets mitt, på senare underrede, fanerad i ek, insida med lådinreding i furu, nyckel skyltar i mässing, höjd 99, 89x47 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, skador

321042

2015-08-01