Sideboard, art deco
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIDEBOARD, art deco, 1920/30-tal, fanérat i bland annat valnöt och jakaranda, handtag med metall och bakelit, etikettmärkt på baksidan, höjd ca 95, 57x176 cm, nyckel finns
Citesintyg medföljer
Fanérskador, skador, maskstunget, repor, solblekt,
321049
2015-07-24