Sideboard, art deco

Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco
Sideboard, art deco

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SIDEBOARD, art deco, 1920/30-tal, fanérat i bland annat valnöt och jakaranda, handtag med metall och bakelit, etikettmärkt på baksidan, höjd ca 95, 57x176 cm, nyckel finns
Citesintyg medföljer

Fanérskador, skador, maskstunget, repor, solblekt,

321049

2015-07-24