Rosenthal figurin

Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin
Rosenthal figurin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROSENTHAL, figurin, 1900-tal, porslin, i form av tjäder, numerad 1695/1, höjd ca 17 cm

Smärre nagg

321058

2015-07-24