Anders Zorn
Valmis
2015-07-24
321073
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Gopsmorsstugan, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29x20 cm
LITTERATUR: Asplund, 275, Hjert & Hjert 210, ZG/Lidbeck 275