Tom Krestensen litografi

Tom Krestensen litografi
Tom Krestensen litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTENSEN (Född 1927), naken kvinna, signerad och daterad -75, litografi, numrerad 15/30

Ej examinerad ur ram

321077

2015-07-24