Skål vaser tenn

Skål vaser tenn
Skål vaser tenn
Skål vaser tenn
Skål vaser tenn
Skål vaser tenn
Skål vaser tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, VASER, 3 st, tenn, 1930-tal, skålens höjd 6, 5 cm

Med inskription, invändiga skador, bucklor

321092

2015-07-24