Dolk

Dolk
Dolk
Dolk
Dolk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOLK, 17/1800-tal, lång tveeggad klinga, läderklätt träfäste, längd 40 cm

Slitage

321109

2015-07-25