Kanna firma Svenskt Tenn

Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn
Kanna firma Svenskt Tenn

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SEBASTIAN SCHILDT, kanna, Svenskt Tenn Stockholm 2013, rostfritt stål, liv med graverat emblem Berns 150 år, i botten stämplad med tillverkarstämpel, höjd ca 23 cm

Graverad, repor, bruksslitage

321112

2015-07-25