Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STIG LINDBERG, CARL HARRY STÅLHANE, vas samt skål, keramik, signerade, harpälsglasyr, höjd 13 respektive 7 cm
Lagning på vas, bruksslitage
321115
2015-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här