Stig Lindberg Carl Harry Stålhane vas samt skål

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

STIG LINDBERG, CARL HARRY STÅLHANE, vas samt skål, keramik, signerade, harpälsglasyr, höjd 13 respektive 7 cm

Lagning på vas, bruksslitage

321115

2015-07-25