Jonas Lindkvist oljemålning

Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning
Jonas Lindkvist oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Landskap, signerad, olja på pannå, ca 60x80 cm

321116

2015-07-25