Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, La statue Henri IV Paris, otydligt signerad K?ny, olja på duk, ca 80x60 cm
Mindre dukskada
321118
2015-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här