Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, La statue Henri IV Paris, otydligt signerad K?ny, olja på duk, ca 80x60 cm

Mindre dukskada

321118

2015-07-25