Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949): figurkomposition, signerad Ulf Greder, numrerad 234/360, färglitografi, ca 42x58 cm
321124
2015-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här