Vjeteslav Kliuchnikov stockholmsmotiv
2015-07-25
321130
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm Regatta", signerad och daterad 15, olja på duk, 50x80 cm