Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVDON, Persien/Syrien, 1930-tal, försilvrad mässiing, tillverkare Abdul Latif, stämplar samt pennfodralet med sah(ranka), längd 28 cm
Mindre bucklor
321148
2015-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här