Matsalsgrupp i björk

Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk
Matsalsgrupp i björk

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALSTERBRO MÖBLER, matsalsgrupp i björk bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 8 stolar, sideboard, bordets mått: höjd 75 diameter 110, sideboardets mått höjd 112, 145x47 cm, nyckel finns

Stolsben med slitage, fanérskador

321149

2015-07-25